محل تبلیغات شما
درخواست کمک مالی پدر بازنشسته ارتش  از خیرین کشور

من بازنشسته ارتش هستم . بخاطر شرایط زندگی ام ضامن ماندن برای دیگران . وضعیت مالی  خیلی پایین است و شکست اقتصادی  خوردم و و حتی قادر به خرید  غذا برای همسر و فرزندنم ندارم  و چندین وام گرفتم و قرض کردم که قادر به پرداخت نیستم نویسنده و محقق پنچ کتاب و خبرنگار پیشکسوت هستم      تنها فرزند م که پسر و فو ق دیپلم معماری و سربازی را تمام کرده است  بعداز خدمت سربازی بعداز سه سال  بارها پی گیر کار پسرم شدم . چون پارتی نداشتم استخدام نشد و پسرم فردی مودب و با شخصیت و کاری و تیز هوش است و هیچ گونه سابقه سو ی و کیفری ندارد .   چون من فعالیت ی داشتم   پسرم را نمی گذارنند استخدام شود افراد پشت پرده و آخرین بار نیز در بیمارستان آستارا بعنوان نیروی شرکتی در فراخوان استخدام شرکت و تشکیل  پرونده داد به علوم پزشکی گیلان اسامی فرستاده شد .  چون من پارتی نداشتم و فعالیت ی داشتم  پسرم را بخاطر من یکی از رجال ی شهرستان اسمش را خط زد و فرد ی دیگر را استخدام کرد .  پسرم فردی تیز هوش و نخبه  است ( تنها آروزی من استخدام و ازدواج پسرم است ) و بعداز سربازی خواست دانشگاه را ادامه بدهد که بعلت نداشتن پول شهریه منصرف شد .
با توجه به اینکه برای استخدام در دولت پارتی می خواهد من ندارم . از خیرین که علاقمند هستند تا بمن کمک کنند تا وسیله اشتغال پسرم را جور کنم  لطفا بمن کمک کنند پول برای وسیله کار فرزندم ندارم . که بتواند برای خودش کار کند و محتاج دولت نباشد .
دل پدری را شاد کنید (هیچ کس بغیر خدا ندارم  و خانه ام هم که با وام در روستا خریدم نیمه کاره است خودم هم بیمار هستم)
افرادی و خیرینی که تمایل دارنند برای وسیله اشتغال پسرم و کمک برای دادن قر ض هایم هر چقدر کمک کنند لطفا به این شماره کارت واریز کنند
  شماره کارت عابر بانک ملی :
6037997474554962
شماره حساب عابر  بانک ملی آستارا :
0109384604009
شماره تلفن در صورت نیاز : 09112850112

درخواست کمک مالی یک پدر بازنشسته ارتش از خیرین

روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

تاریخچه ی عید نوروز

پسرم ,استخدام ,ی ,بعداز ,پارتی ,چون ,پسرم را ,است و ,کمک کنند ,از خیرین ,اشتغال پسرم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چاپ عکس متری،چاپ عکس بیلبوردی،چاپ بیلبورد،چاپ متری passlingliju دنیای خاطرات شهریار./ آنلاین gravtordeati آیین زندگی Christopher's blog loverbidctec conbuiwife unspawexel